Bezpieczna nawierzchnia

gumowa płyta plac zabaw
górka z nawierzchni EPDM
gumowe maty przerostowe
gumowa mata SBR
bezpieczna mata epdm
nawierzchnia wylewana z wzorami przykładowy projekt
plac zabaw trawa sztuczna
płyty gumowe boisko
Nawierzchnia bezpieczna centrum handlowy
nawierzchnia przerostowa karuzela
gra podwórkowa płyty gumowe
wylewana nawierzchnia EPDM
Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

Górki, tunele i zjeżdżalnie na placu zabaw

Pomysł na kolorowy plac zabaw Oryginalne rozwiązanie na plac zabaw Tunel na plac zabaw Kolorowy pagórek z tunelem

 

Gumowa figura na plac zabawBezpieczna nawierzchnia przede wszystkim zapewnia użytkownikom ochronę, ale również może stać się największym elementem zabawowym. Jednym  ze sposobów uzyskania takiego efektu jest ustawienie na nawierzchni górki wspinaczkowej np. z tunelem wewnątrz. Można ją zbudować w łatwy i atrakcyjny sposób za pomocą gotowych elementów integrujących się z nawierzchnią. Zabieg ten obniży koszty wykonania takich elementów na miejscu z półproduktów, jak również wyeliminuje ryzyko błędów wykonawczych. 

Gotowe pagórki i tunele dostępne są w różnych kształtach i wysokościach. Świetnie wpasowują się jako element nawierzchni wylewanej, ale mogą również być zamontowane w nawierzchni z płyt oraz na innych nawierzchniach, np. na trawniku.

Tego rodzaju wzniesienia można oczywiście wykonać w bardziej tradycyjny sposób, co pozwala na większą elastyczność w projektowaniu, jak również daje większe możliwości w kształtowaniu terenu i mocowaniu różnych elementów wspinaczkowych. Szczególnie ciekawe efekty możemy uzyskać przy montażu zjeżdżalni ze skarpy.

Jeśli potrzebujesz pomocy przy projektowaniu górek lub zjeżdżalnie na skarpie, to zachęcamy do kontaktu. Zaprojektowaliśmy i wykonaliśmy wiele projektów różnymi technikami. Chętnie dzielimy się wiedzą. Mamy również szeroką ofertę zjeżdżalni na skarpie, które z reguły stanowią bardzo popularny elementy na placu zabaw.

Górki na placu zabaw

Zjeżdżalnia na skarpie     Zjeżdżalnia na skarpie

 Uchwyty do wspinania

Tunel na placu zabaw

 

Zjeżdżalnia na skarpie

 
bezpiecznanawierzchnia.pl