Bezpieczna nawierzchnia

Mata na plac zabaw, pod zjeżdżalnię lub huśtawki - "Protect"

Mata gumowa metrowa pod zjeżdżalnie, huśtawka lub karuzela

Jeżeli huśtawka lub zjeżdżalnia znajduje się na trawniku, bardzo często można zaobserwować, na końcu ślizgu lub bezpośrednio pod siedziskiem huśtawki, ubytek ziemi. Plac zabaw powinien swoim wyglądem zachęcać dzieci do zabawy. Nieestetyczne dziury, w których zbiera się woda po deszczu, tego nie ułatwiają, dlatego warto zastosować specjalne maty pod place zabaw. W takim wypadku najlepiej sprawdzi się mata gumowa.

mata pod zjeżdżalniąPraktycznym rozwiązaniem są maty gumowe na plac zabaw „Protect". Te maty gumowe pod plac zabaw zaprojektowane są specjalnie do użytku w miejscach narażonych na intensywniejszą eksploatację.

– Montaż jest możliwy bez krawężników i podbudowy – maty gumowe pod place zabaw można układać bezpośrednio na czarnoziem – po usunięciu trawy i wyrównaniu terenu pod matę (nieco lepszy efekt daje użycie piasku lub kruszywa pod matę).

– Mata pod zjeżdżalnie lub piaskownice zostaje wciśnięta w ziemię, lub piasek i trzyma się tam dzięki swojej wadze oraz strukturze spodu.

– Maty na place zabaw, łatwo można łączyć w celu uzyskania większej powierzchni – maty gumowe na plac zabaw dostarczane są z łącznikami.

– Mata gumowa na taras stanowi element ozdobny każdej zewnętrznej przestrzeni.

– Nasze maty gumowe pod huśtawki są gęściej prasowane niż standardowe maty gumowe. Plac zabaw to synonim dobrej dziecięcej zabawy, dlatego wybór odpowiedniej maty o niskim poziomie ścierania jest kluczowy.

Mata pod karuzelę

Mata gumowa pod huśtawki lub zjeżdżalnię

Dane techniczne

Maty gumowe pod plac zabaw

Mata pod zjeżdżalnię lub huśtawki EUROFLEX® Protect

Materiał: granulat gumowy pochodzące z recyklingu; kolorowy klej poliuretanowy

Kolory: czerwony

Dostarczane z łącznikami

Certyfikat TÜV (EN 1176, EN1177), certyfikat zgodności z EN71-3, atest PZH

Wymiary (mm)
Waga (kg/szt.) Maks. wys. upadku
1000x1000x40 ok. 5,2 100cm

 

 
bezpiecznanawierzchnia.pl