Bezpieczna nawierzchnia

Montaż sztucznej trawy na placu zabaw

Nawierzchnię ze sztucznej trawy na plac zabaw wykonujemy ze specjalną warstwą amortyzującą pod trawę sztuczną. Jeżeli montujemy na takiej warstwie amortyzującej, to podbudowę możemy wykonać z piasku. Jeżeli wykonujemy sztuczną trawę bez warstwy amortyzującej, to należy przygotować podbudowę z kruszywa, podobną jak przy nawierzchni gumowej. Tego rodzaju nawierzchnie wykonujemy wyłącznie wraz z podbudową jako praca kompleksowa.

Montaż nawierzchni przez firmę Educarium

Możemy wykonać kompleksowo montaż nawierzchni bezpiecznej (wraz z wykonaniem podbudowy) na terenie całego kraju. Mamy wyspecjalizowane ekipy w montażu placów zabaw z wieloletnim doświadczeniem. Daje to gwarancję, iż plac zabaw będzie wyglądał doskonale przez wiele lat. Nasi fachowcy, jako specjaliści w budowaniu placów zabaw, doskonale znają normy bezpieczeństwa dot. placów zabaw i kontrolują podczas prac montażowych, zgodność placu zabaw z tymi normami.

Zakres naszej pracy zależy od Państwa potrzeb, możemy przygotować całą dokumentację związaną z budową placu zabaw. Mogą to być wizualizacje, szkice jak również przygotujemy projekt budowlany  Dostarczamy również dokumentację powykonawczą zgodnie z ustaleniami z Państwem.

Jeśli potrzebujesz więcej informacji lub konkretnej oferty to zapraszamy na This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it..

 
bezpiecznanawierzchnia.pl