Bezpieczna nawierzchnia

bezpieczna nawierzchnia centrum handlowy

Jaki rodzaj nawierzchni bezpiecznej cię interesuje?

Nawierzchnia amortyzująca do wewnątrz

Od lat szukaliśmy z klientami najlepszego rozwiązania na nawierzchnię bezpieczną do wewnątrz budynków. Standardowa nawierzchnie nie jest idealnym rozwiązaniem do użytku w centrach handlowych,  muzeach,  centrach zabaw. Największą wadą  jest utrzymanie nawierzchni w odpowiedniej czystości. Lekkie chropowatość nawierzchni nie ułatwiają wyczyszczenia; najlepiej zastosować myjkę ciśnieniową, ale to w centrum handlowy mało praktyczne. 

 Konstrukcja nawierzchnia Visual System

Nowy Euroflex Visual System rozwiązuje za jednym zamachem wszystkie problemy i nie tylko dodaje do nowego typu nawierzchni bardzo ciekawe funkcje wizualne. Visual System jest połączeniem mat gumowych z szczelną górną warstwą z dowolnym nadrukiem. Jest więc bezpiecznie (nawierzchnia spełnia wszystkie ważne normy) i wygląda niesamowicie. Możemy tworzyć nawierzchnie precyzyjnie dopasowane do elementów zabawowych, robić z nawierzchni elementy zabawowe z dowolną tematyką. Ważne dla obiektów komercyjnych jest to, że możemy w nawierzchni wykorzystać nazwy własne, sponsorów, wybranych produktów, umieścić  główne kolory obiektu.

Przykład nadruk na nawierzchnia Visual System   Przykład nadruk na nawierzchnia Visual System   Przykład nadruk na nawierzchnia Visual System

Montaż tej nawierzchni jest całkiem prosty. Nie nadaje się jednak do krótkoterminowych instalacji, ponieważ wymaga klejenia różnych warstw nawzajem i do podłóg. Nawierzchnia ta umożliwia budowanie wewnątrz budynków, centrów komercyjnych, sportowych, edukacyjnych placów zabaw pełnowymiarowych, łatwych do utrzymania i zarabiających na siebie amortyzujących nawierzchni.

Zapraszamy do kontaktu celem szczegółowej prezentacji tego przełomowego produktu na rynku.

Dowiedź się więcej w katalogu online:

.

 
bezpiecznanawierzchnia.pl