Bezpieczna nawierzchnia

gumowa płyta plac zabaw
górka z nawierzchni EPDM
gumowe maty przerostowe
gumowa mata SBR
bezpieczna mata epdm
nawierzchnia wylewana z wzorami przykładowy projekt
plac zabaw trawa sztuczna
płyty gumowe boisko
Nawierzchnia bezpieczna centrum handlowy
nawierzchnia przerostowa karuzela
gra podwórkowa płyty gumowe
wylewana nawierzchnia EPDM
Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

Jaki rodzaj nawierzchni bezpiecznej cię interesuje?

Gumowa nawierzchnia wylewana

Nawierzchnia gumowa wylewana jest jednym z najpopularniejszych rodzajów nawierzchni na place zabaw. Główne zalety to:

Niemal nieograniczone możliwości projektowania

Nawierzchnie wylewane możemy zaaranżować w dowolnym kształcie oraz w wielobarwnej kolorystyce. Są idealnym rozwiązaniem na wzniesienia, pagórki oraz inne elementy trójwymiarowe. Dzięki tym zaletom, nawierzchnia poliuretanowa wylewana jest często wybierana przez architektów podczas projektowania.

Nawierzchnia gumowa wylewane EPDM

Niskie koszty utrzymania

Nawierzchnie gumowe nie wymagają wielu nakładów finansowych. Jedyne co powinniśmy robić, to regularnie je zamiatać i ewentualnie raz do roku poddawać czyszczeniu.

Idealne dopasowanie do słupów i krawężników

Nawierzchnia poliuretanowa EPDM znana jest z tego, że można ją idealnie dolać do słupów urządzeń zabawowych i do krawężników. Górną warstwę EPDM można dopasować do krawężnika lub pokryć go nią, ukrywając jego niedoskonałości lub mniej estetyczny wygląd.

Przepuszczalność wody - nie będzie kałuży

Gumowa nawierzchnia wylewana jest wodoprzepuszczalna. Jest to niewątpliwą zaletą, ponieważ po deszczu szybko wysycha i można kontynuować zabawę. Jako spodnia warstwa świetnie sprawdza się podbudowa z kruszywa, która przepuszcza wodę i w naszej ocenie jest najlepszym rozwiązaniem. Nawierzchnie bezpieczne wylewane mogą zostać zniszczone na powierzchniach nieprzepuszczających wody, dlatego należy przewidzieć możliwość odprowadzenia jej z poziomu podbudowy.

Zaufany dostawca

Dla klientów, którzy nie zagłębiają się w tajniki przygotowania profesjonalnej i bezpiecznej nawierzchni, z pomocą przyjdzie zaufany sprzedawca, potrafiący szczerze oraz dobrze doradzić przy podjęciu ostatecznej decyzji. Nawierzchnie poliuretanowe cechują się wysoką wytrzymałością. Jeżeli chodzi o ich bezpieczeństwo, to jest ono zależne od wielu czynników, na przykład ich ułożenia, montażu lub zgodności z obowiązującymi normami. Granulaty i kleje muszą być najwyższej jakości, ponieważ obydwa mają ogromny wpływ na trwałość i bezpieczeństwo placu zabaw.

Nawierzchnia wylewana wymaga fachowej ręki

W praktyce technikę, jaką zostanie wykonana poliuretanowa nawierzchnia, należy dopasować do warunków pogodowych w dniu montażu. Tylko doświadczony fachowiec jest w stanie ocenić najlepszy w danym dniu sposób. Czas wykonywanej pracy ma duży wpływ na jakość nawierzchni. Należy robić to dokładnie, ale z zachowaniem odpowiedniego tempa, aby poliuretanowe nawierzchnie nie zawierały widocznych śladów montażowych. Nie możemy zapomnieć o tym, że musimy uzyskać poziom amortyzacji zgodny z normami. Wykonywane przez nas nawierzchnie są zgodne z posiadanymi certyfikatami.

Montaż gumowej nawierzchni wylewanej

Wykonujemy nawierzchnie wylewane od 15 lat

Educarium od prawie 15 lat wykonuje place zabaw z nawierzchnią wylewaną. Współpracujemy ze sprawdzonymi wieloletnimi partnerami, oczekując od nich najwyższej jakości materiałów. Koszt jest ważny, ale jakość jest dla nas sprawą priorytetową.

Zapraszamy do kontaktu

Każdy projekt nawierzchni wylewanej jest wyceniany indywidualnie. Cena zależna jest m.in. od powierzchni placu zabaw, wysokości upadku jaką musimy osiągnąć, ilości i odcienia użytych kolorów. Nawierzchnię bezpieczną wylewaną wykonujemy wyłącznie kompleksowo wraz z dostawą i montażem elementów placu zabaw oraz wykonaniem podbudowy.

Jeżeli jesteś projektantem i masz pytania techniczne lub związane z oszacowaniem kosztów, to chętnie odpowiemy i doradzimy.

Ciekawą propozycją z którą wychodzimy na przeciw naszym klientom są gumowe figury do montażu w nawierzchni EPDM. Posiadamy ich kilkaset w ofercie. Pozwalają one przy stosunkowo niskim koszcie, jeszcze bardziej wzbogacić nawierzchnię wylewaną, zmniejszając ryzyko popsucia projektu przez nieudolnego wykonawcę oraz skrócić czas realizacji.

Nawierzchnia bezspoinowo EPDM

Gumowa nawierzchnia wylewana

Dane techniczne

Nawierzchnia wylewana EPDM

Dolna warstwa: SBR (granulat gumowy pochodzące z recyklingu); klej poliuretanowy

Górna warstwa: EPDM (granulat EPDM barwiony w masie), grubość warstwa 1cm, klej poliuretanowy

Kolory: EPDM

Certyfikat zgodności z EN1177, atest PZH

Grubość (mm)
Maks. wys. upadku
40 150cm
60 200cm
80 230cm
100 270cm
120 300cm
 
bezpiecznanawierzchnia.pl