Bezpieczna nawierzchnia

Gry interaktywne zintegrowane w nawierzchni gumowej

plac zabaw do tańca i rytmiki DanceSquare

Poza interaktywnymi gumowymi zwierzętami, z którym możemy porozmawiać i które nam opowiadają historie mamy w ofercie kilka wspaniałych gier zintegrowanych w nawierzchni gumowej.

PDanceSquare - muzyczny plac zabaw dla młodzieżyierwsza z nich to DanceSquare, nasz nowy pomysł do rytmiki i tańca na zewnątrz (i dużo więcej). DanceSquare wymyśliliśmy dla nastolatek (chłopaki tez mogą), które lubią sobie wspólnie słuchać muzyki, tańczyć i poskakać. Centralny punkt DanceSquare to urządzenie DJ-Post, który jest wzmacniaczem dźwięku telefonów komórkowych. Z nimi możemy dzielić naszą muzyką z koleżankami i kolegami. Na półkulach możemy wspólnie rozwijać nasze tanecznych umiejętności.

Druga to Game Floor. Game Floor zawiera jeden centralny element, gdzie wytwarzamy prąd i wybieramy gry, w które chcemy grać. Poza tym gra ma 4 lub 8 satelitów, które produkują dźwięk, światło i są czułe na ruch. Zależnie od gry poruszamy się po placu i wyłączamy po kolei satelity. Gra jest bardzo ciekawa dla użytkowników powyżej 5 lat, bez górnej granicy. Liczy się szybkość, spostrzegawczość i chęć wygrania. Idealna do placów szkolnych i do zachęcenia znudzonych dzieci do ruchu.

Interaktywne podloże z płyt gumowych

 

Interaktywne gry zintegrowane w nawierzchni gumowej

  Opis
 

DanceSquare

DanceSquare w wersji podstawowej zawiera DJ-Post (wzmacniacz telefonu komórkowego) oraz półkule gumowe. DanceSquare można rozszerzyć o trampoliny i inne elementy zabawowe. Chętnie przygotujemy kompleksową ofertę.

DanceSquare działa bez podłączania do prądu. Użytkownicy sami generują prąd poprzez kręcenie korbą urządzenia DJ-Post.

DanceSquare zachęca do poruszania się w rytm muzyki dzieci i dorosłych w każdym wieku. Można tańczyć, ćwiczyć i wymyślać różne rodzaje zabawy. Placyk DanceSquare przy szkole idealnie nadaje się do prowadzenia lekcji na zewnątrz.

GameFloor

GameFloor zawiera 4 lub 8 czujników zamontowanych w płytach gumowych, które reagują na uderzenia i wydają światło oraz dźwięk. Centralna półkula służy do wytwarzania energii do działania interaktywnej gry oraz sterowania grą. Użytkownik kręci korbą kuli i urządzenie samo wyjaśnia jak działa.

Karta techniczna

Do GameFloor potrzebny jest plac o wymiarach około 10x10 metrów, z ułożonymi płytami gumowymi SBR lub EPDM. GameFloor możemy realizować zarówno na istniejących twardych powierzchniach (asfalt, kostki betonowe, beton) lub na podbudowie z kruszywa łamanego.

 

 
bezpiecznanawierzchnia.pl