Bezpieczna nawierzchnia

Nawierzchnia największym urządzeniem zabawowym?

Nawierzchnia na placu zabaw może być największym i najlepszym elementem zabawowym. Odpowiednio zaprojektowana, może w znacznym stopniu wzbogacić wrażenia z zabawy, ułatwiać dostęp, dodać placowi koloru, różnorodności, a nawet zawierać elementy zabawowe w formie ukształtowania terenu, zamontowanych elementów interaktywnych, oraz integracyjnej gry planszowe w skali maxi. Przykładem mogą być nasze gotowe gry w formie płyt gumowych. Posiadamy w ofercie cztery rodzaje gier wraz z pionkami: szachy, warcaby, młynek i chińczyk.

 

Gra podwórkowa z płyt gumowych

 

 

Dobrze znane nam gry planszowe w wielkim formacie to tylko jedna z możliwości. Możemy pójść w zupełnie innym kierunku i zrobić nowoczesną interaktywną grę podwórkową za pomocą najnowszych technologii. Na placach aktywności DanceSquare używamy wzmacniacza dźwięku  telefonów komórkowych, gdzie jeden z użytkowników dobiera muzykę a inni tańczą lub ćwiczą według wspólnie ustalonych zasad.Plac aktywności DanceSquare


 

 

 

 

Interaktywna zabawa dla nastolatek

 Elementy zabawowe możemy również zintegrować w nawierzchnią, na przykład z grą Game Floor, gdzie czujniki gry są elementami płyt. Jedyny element, który wystaje to centralny punkt w kształcie półkuli z pokrętłem, gdzie kręcimy aby wytworzyć energię do działania oraz do wyboru gry w jaką chcemy zagrać. I tu już mamy grą podwórkową z zupełnie innej bajki!.

 

 

 
bezpiecznanawierzchnia.pl