Bezpieczna nawierzchnia

Miasto kolorowe, przyjazne, wyjątkowe

Piękne i miękkie kształty gumowe w przesztrzenie miejskim

Zaprojektuj przestrzeń miejską pełną kolorów, tak aby pokazać nowe nastroje i optymizm. Zachęć ludzi do wyjścia na zewnątrz, do korzystanie z przestrzeni w aktywny sposób. Gumowe produkty dają możliwość pięknego  ozdobienia miasta. Szeroka gama kolorów pozwala na umieszczenie ciekawych i pozytywnych akcentów w projektach aranżacji przestrzeni. Guma jest świetnym izolatorem, więc przyjemnie będzie nam na niej siedzieć, a uczucie zimna jak w przypadku betonu będzie nam obce. Niewątpliwą zaletą jest elastyczność dzięki której produkty są bardziej miękkie od innych.

Trwałość elementów gumowych jest doskonała i w praktyce niewiele odbiega od trwałości betonu, więc jeśli  wybierasz kule i sześciany betonowe do twojego projektu, to zastanów się nad podobnymi produktami z gumy. Możliwości barwienie kolorem są zdecydowanie większe. Przekazujesz użytkownikom twojego obiektu przyjemniejsze otoczenie. Twoje realizacje będą bardziej wielofunkcyjne i pozytywnie odbierane przez użytkowników. Niech kolor wróci do miasta. Niech miasto stanie się bardziej przytulne.

Projektuj ławki i inne obiekty z kształtami "S" i "C"

Kolorowe kształty w twoim mieście Kolorowa architektura Pomysły na kolorowe miasto Pomysł na kolorowy projekt Kolorowy diament
Sześciany Kule i półkule Kształty "S" i "C" Kwiaty - serce Diament

 

Zaprojektuj kolorową przestrzeń miejską

 

 

 
bezpiecznanawierzchnia.pl