Bezpieczna nawierzchnia

bezpieczna nawierzchnia z płyt gumowych
bezpieczna nawierzchnia wylewana z elementami interaktywnymi
gumowe półkule na plac zabaw
wielokolorowa nawierzchnia z płyt gumowych
górka z nawierzchni wylewanej
Steppery z gumy na plac zabaw
Gumowe kształty S i gumowe kształty C
moduly gumowe do piaskownicy
Zwierzęta gumowe na plac zabaw
Maty przerostowe pod plac zabaw
piaskownica sześciany gumowe
Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

Bezpieczne boiska szkolne

Kiedy zastanawiamy się nad bezpieczeństwem w szkołach, najpierw przychodzą nam na myśl zagrożenia, z którymi mogą się zetknąć nasze pociechy. Rozważamy wypadki, do których doszło na szkolnych boiskach, analizujemy sytuacje, w których można byłoby uniknąć konkretnego zdarzenia, i dochodzimy do wniosku, że gdyby nie zaniedbane szkolne boiska, asfaltowa czy betonowa nawierzchnia, nierówny, pofałdowany teren, mogło by nie dojść do nieszczęśliwego zdarzenia.

dziecidzieciZaniedbane obiekty przeznaczone do zabaw, to miejsca, które zasługują na szczególną uwagę. Dzieci bowiem chętnie wykorzystują każdą pustą przestrzeń do gry w piłkę, nie wiedząc, że na każdym kroku czyhają tu niebezpieczeństwa. Zardzewiałe metalowe bramki, wystające pręty z ławek, gwoździe rozdzierające odzież zagrażają dzieciom, nauczycielom i rodzicom.

Miasto kolorowe, przyjazne, wyjątkowe

Piękne i miękkie kształty gumowe w przesztrzenie miejskim

Zaprojektuj przestrzeń miejską pełną kolorów, tak aby pokazać nowe nastroje i optymizm. Zachęć ludzi do wyjścia na zewnątrz, do korzystanie z przestrzeni w aktywny sposób. Gumowe produkty dają możliwość pięknego  ozdobienia miasta. Szeroka gama kolorów pozwala na umieszczenie ciekawych i pozytywnych akcentów w projektach aranżacji przestrzeni. Guma jest świetnym izolatorem, więc przyjemnie będzie nam na niej siedzieć, a uczucie zimna jak w przypadku betonu będzie nam obce. Niewątpliwą zaletą jest elastyczność dzięki której produkty są bardziej miękkie od innych.

Gumowe płyty tarasowe

Tarasy

Szukasz niebanalnych pomysłów na urządzenie przytulnego tarasu? Do takiego miejsca warto dobrać odpowiednie materiały wykończeniowe, na przykład gumowe płyty tarasowe, bo to właśnie one stworzą ten przyjemny klimat. Ciekawym rozwiązaniem wykończenia nawierzchni tarasu są płyty EUROFLEX®. Można je ułożyć w dowolne, geometryczne wzory lub podzielić kolorystycznie. Płyty gumowe tarasowe charakteryzują się wysoką funkcjonalnością. Są miękkie, co znacznie podnosi komfort podczas ich użytkowania. Płyty tarasowe gumowe to konstrukcyjna kombinacja wygody, a zarazem walorów estetycznych. Nawierzchnie na tarasy powinny być również bezpieczne, a oferowane przez nas gumowe płytki tarasowe właśnie takie są!

Jak przyjemnie o poranku wyjść boso, kiedy pod stopami znajdują się miękkie płyty gumowe na taras...

Gumowe płyty tarasowe

 

Gadatliwa guma

interaktywna gra Game Floor jest zintegrowana w nawierzchn

Game Floor

Nawierzchnia jest zazwyczaj elementem koniecznym na placu zabaw z uwagi na bezpieczeństwo, ale może stać się również czynnym elementem tego placu, kiedy zamontujemy w niej gry interaktywne. Proste rozwiązanie z prądem generowanym przez użytkownika, a więc bez drogiego doprowadzenia prądu, Game Floor daje dzieciom do dyspozycji 4 różne gry, na podstawie 4 lub 8 sensorów, które emitują światła w różnych kolorach i reagują na ruch użytkownika.

Place zabaw (bez urządzeń)

Place zabaw przy szkołach, przedszkolach, żłobkach.

Nawet kiedy przestrzeń nie jest zagospodarowana, istnieje ryzyko upadku, dlatego wykonanie dobrej jakości nawierzchni, daje gwarancję bezpieczniejszej zabawy. Z ozdobnymi płytami można kreatywnie tworzyć wielofunkcyjny plac szkolny, który sprawdzi się podczas zabawy, spotkań w dużych grupach, zajęciach sportowych. Atrakcyjność placu możemy zwiększyć poprzez doposażenie w sześciany i kule gumowe. Takie elementy mogą zarówno służyć do zabawy jak i być używane podczas lekcji na zewnątrz lub spotkań z rodzicami. Chętnie przedstawimy nasze koncepcje dopasowane dla Państwa potrzeb.

plac zabaw płyty z wzorami

Nawierzchnia największym urządzeniem zabawowym?

Nawierzchnia na placu zabaw może być największym i najlepszym elementem zabawowym. Odpowiednio zaprojektowana, może w znacznym stopniu wzbogacić wrażenia z zabawy, ułatwiać dostęp, dodać placowi koloru, różnorodności, a nawet zawierać elementy zabawowe w formie ukształtowania terenu, zamontowanych elementów interaktywnych, oraz integracyjnej gry planszowe w skali maxi. Przykładem mogą być nasze gotowe gry w formie płyt gumowych. Posiadamy w ofercie cztery rodzaje gier wraz z pionkami: szachy, warcaby, młynek i chińczyk.

 

Gra podwórkowa z płyt gumowych

 

Pola golfowe

Jako driving range do golfa konieczna jest trwała powierzchnia odporna na uderzenia i intensywne użytkowanie. Płyty gumowe SBR oraz gumowe kostki imitujące bruk, świetnie się do tego nadają. Trenowanie i szlifowanie technik w takim otoczeniu, to sama przyjemność.

 

Nawierzchnia na pola golfowe

Słupy gumowe zamiast słupów betonowych?

kolorowe gumowe sześciany na plac zabaw

Blokady betonowe są powszechnie używanym elementem w przestrzeni publicznej: betonowe półkule, sześciany, stanowią zapory parkingowe, oddzielają ulice od chodników, uniemożliwiają ruch do parku. Ale zamiast słupów betonowych może warto się zastanowić nad słupami gumowymi? Ma to kilka istotnych zalet:

- Zapora gumowa jest bardziej odporna na uderzenia - jest oczywiście mniej twarda, ale dzięki elastyczności nie ulegnie tak szybko uszkodzeniu.

- Jest bezpieczniejsza tam, gdzie jest mało miejsca. Zmniejsza ryzyko zarysowań samochodów na parkingu i nie oznacza to wcale, że ta gumowa blokada łatwiej się podaje w przypadku lekkiego uderzenia w porównaniu do blokadą betonową. Półkule lub sześciany gumowe będą tak samo efektywnie powstrzymywać niepożądany ruch.

 
bezpiecznanawierzchnia.pl